Презентации и стипендии на European Universiti Cyprus

Презентации и стипендии на European Universiti Cyprus

Мнениеот darbi » Чет Апр 23, 2009 12:58 pm

Презентациите на европейския университет в Кипър ще се проведат на:11.05.2009г., 18.00ч, хотел Golden Tulip, Варна и
12.05.2009г., 18.30ч, хотел Радисън, София
European University Cyprus предоставя стипендии от 50% до 100% с начало на обучението от октомври 2009г. на български студенти с отлични академични резултати и високо ниво на владеене на английски език.
darbi

Re: Презентации и стипендии на European Universiti Cyprus

Мнениеот anitta1993 » Чет Май 28, 2009 9:38 am

Здравейте, аз съм ученичка в английската и изключително ме интересува след като завърша какво ще правя. Решила съм да уча в Германия икономическа специалност, но с английски език. Имам ли някакъв шанс и като цяло какво ми трябва?

Благодаря предварително :)
anitta1993

Re: Висше образование в Германия

Мнениеот darbi » Пон Юни 01, 2009 2:47 pm

Здравейте,
В Германия има, макар и неголямо разнообразие от бакалавърски програми с икономически профил. Магистратурите са доста повече. Първото и основно нещо, което ви трябва, за да кандидатствате каквато и да е икономическа специалност в Германия с английски език е документ за владеене на английски език или сертификат, като често това са TOEFL и IELTS. Бакалавърската степен е около 3 години, като таксите в държавните университети варират между 300 - 1300 Eur. Може да видите и това линкче http://www.darbi.eu/ger_university.html
За повече подробности ни пишете или ни се обадете на тел. 02 988 03 40
darbi

Международно изложение “Образование без граници”

Мнениеот confetka » Пет Мар 19, 2010 5:26 pm

На 26-28 март 2010 започва Форум “Образование без граници” специализиран за бакалавърски, магистърски и MBA програми в чужбина и България. На форум “Образование без граници” ще имате възможност да се срещнете с представители на различни университети от цял свят, да зададете своите въпроси и вземете най-доброто решение за своето образование. Ще получите информация за различните стипендии, отпускани от британските и американските университети и за ниските такси в Германия, Холандия, Белгия, Швеция, Швейцария и др.

Входът е свободен след направена предварителна регистрация на http://www.education-world.eu/
confetka

Назад към Висше